Katedra Inżynierii Biosystemów

Department of Biosystems Engineering

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole
Tel. +48 77 449 8361
E-mail: kib@po.opole.pl
www: www.kib.po.opole.pl

Pracownicy

Dr hab. inż. Katarzyna Szwedziak, Prof. PO

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Kierownik katedry

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-303

Tel. +48 77 449 8469

E-mail: k.szwedziak@po.opole.pl

Prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf

Stanowisko: profesor zwyczajny

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-303

Tel. +48 77 449 8469

E-mail: m.tukiendorf@po.opole.pl

Prof. dr hab. inż. Květoslava Šustová

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-325

Tel. +48 77 449 8362

E-mail: k.sustova@po.opole.pl

Prof. dr hab. inż. Petr Doležal

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-324

Tel. +48 77 449 8363

E-mail: p.dolezal@po.opole.pl

Prof. dr hab. Zygfryd Smolka

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-309B

Tel. +48 77 449 8360

E-mail: z.smolka@po.opole.pl

Dr hab. inż. Lothar Kroll, Prof. PO

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-309B

Tel. +48 77 449 8360

E-mail: l.kroll@po.opole.pl

Dr inż. Łukasz Biłos

Stanowisko: adiunkt

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-324

Tel. +48 77 449 8363

E-mail: l.bilos@po.opole.pl

Dr inż. Monika Dąbrowska-Molenda

Stanowisko: adiunkt

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-325

Tel. +48 77 449 8362

E-mail: m.dabrowska-molenda@po.opole.pl

Dr inż. Dominika Matuszek

Stanowisko: adiunkt

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-304

Tel. +48 77 449 8470

E-mail: d.matuszek@po.opole.pl

Dr Żaneta Pruska

Stanowisko: asystent

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-326

Tel. +48 77 449 8880

E-mail: z.pruska@po.opole.pl

Mgr Edyta Döhner

Stanowisko: asystent

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-314

Tel. +48 77 449 8750

E-mail: e.dohner@po.opole.pl

Mgr inż. Ewa Polańczyk

Stanowisko: asystent

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-322

Tel. +48 77 449 8878

Tel. +48 728 392 828

E-mail: e.polanczyk@po.opole.pl

Mgr inż. Sławomir Czabaj

Stanowisko: asystent

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-326

Tel. +48 77 449 8880

E-mail: s.czabaj@po.opole.pl

Mgr inż. Katarzyna Staniszewska

Stanowisko: specjalista ds. administracyjnych

Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

Pokój: ME-309A

Tel. +48 77 449 8361

E-mail: k.staniszewska@po.opole.pl