Skład rady

Skład Rady Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki w kadencji 2016-2020.

Dziekan

  • Dr hab. inż. Waldemar Skomudek

    E-mail: w.skomudek@po.opole.pl
    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31
    45-272 Opole
    Piętro: III, pokój: 309
    Tel. +48 77 449 8731

Prodziekani

  • Dr Anida Stanik-Besler

    E-mail: a.stanik-besler@po.opole.pl
    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31
    45-272 Opole
    Piętro: III, pokój: 201
    Tel. +48 77 449 8722
  • Dr hab. inż. Sławomir Zator

    E-mail: s.zator@po.opole.pl
    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31
    45-272 Opole
    Piętro: III, pokój: 302
    Tel. +48 77 449 8746
    Tel. +48 77 449 8745 (sekr.)
  • Dr Aleksandra Żurawska

    E-mail: a.zurawska@po.opole.pl
    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31
    45-272 Opole
    Piętro: III, pokój: 302
    Tel. +48 77 449 8746
    Tel. +48 77 449 8839

Nauczyciele akademiccy z tytułem profesora lub doktora habilitowanego

  • Prof. dr hab. inż. Ryszard Bartnik

    E-mail: r.bartnik@po.opole.pl

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 114

    Tel. +48 77 449 8847

  • Prof. dr hab. inż. Ryszard Budzik

    E-mail: r.budzik@po.opole.pl

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Pokój: 521

    Tel. +48 77 449 8851

  • Prof. dr hab. inż. Petr Doležal

    E-mail: p.dolezal@po.opole.pl

    Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

    Pokój: ME-324

    Tel. +48 77 449 8363

  • Prof. dr hab. Heorhiy Shynkarenko

    E-mail: h.shynkarenko@po.opole.pl

    www: http://heorshyn.po.opole.pl

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Piętro: IV, pokój: 402

    Tel. +48 77 449 8729

  • Prof. dr hab. inż. Ryszard Knosala

    E-mail: r.knosala@po.opole.pl

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 112

    Tel. +48 77 449 8845

  • Prof. dr hab. inż. Kvetoslava Sustova

    E-mail: k.sustova@po.opole.pl

    Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

    Pokój: ME-325

    Tel. +48 77 449 8362

  • Prof. dr hab. Marian Partyka

    E-mail: m.partyka@po.opole.pl

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 213

    Tel. +48 77 449 8730

  • Prof. dr hab. inż. Lothar Kroll

    Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

    Pokój: ME-309B

    Tel. +48 77 449 8360

    E-mail: l.kroll@po.opole.pl

  • Prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf

    Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

    Pokój: ME-303

    Tel. +48 77 449 8469

    E-mail: m.tukiendorf@po.opole.pl

  • Dr hab. inż. Waldemar Skomudek

    E-mail: w.skomudek@po.opole.pl

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Piętro: III, pok. 309

    Tel. +48 77 449 8731

  • Dr hab. inż. Sławomir Zator

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Piętro: III, pokój: 302

    Tel. +48 77 449 8746

    Tel. +48 77 449 8745 (sekr.)

    E-mail: s.zator@po.opole.pl

  • Dr hab. Zofia Kostrzycka

    E-mail: z.kostrzycka@po.opole.pl

    www: http://zkostrz.po.opole.pl/

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Piętro: II, pokój: 201

    Tel. +48 77 449 8728

  • Dr hab. inż. Ewa Kulińska

    E-mail: e.kulinska@po.opole.pl

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Pokój: 502

    Tel. +48 77 449 8851

  • Dr hab. inż. Marcin Lorenc

    E-mail: m.lorenc@po.opole.pl

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 213

    Tel. +48 77 449 8731

  • Dr hab. inż Maria Madej-Lachowska

    E-mail: m.madej-lachowska@po.opole.pl

    Ul. Luboszycka 7, 45-036 Opole

    Pokój: 210A

    Tel. +48 77 449 8774

  • Dr hab. inż. Krzysztof Olejnik

    E-mail: k.olejnik@po.opole.pl

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Pokój: 520

    Tel. +48 77 449 8851

  • Dr hab. inż. Zbigniew Plutecki

    E-mail: z.plutecki@po.opole.pl

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 114

    Tel. +48 77 449 8847

  • Dr hab. inż. Adam Rotkegel

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Piętro: III, pokój: 312

    Tel. +48 77 449 8674

    E-mail: a.rotkegel@po.opole.pl

  • Dr hab. inż. Katarzyna Szwedziak

    E-mail: k.szwedziak@po.opole.pl

    Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

    Pokój: ME-303

    Tel. +48 77 449 8469

  • Dr hab. inż Zdzisław Śloderbach

    E-mail: z.sloderbach@po.opole.pl

    Ul. Luboszycka 7, 45-036 Opole

    Pokój: 210

    Tel. +48 77 449 8757

  • Dr hab. inż. Katarzyna Hys

    E-mail: k.hys@po.opole.pl

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 101

    Tel. +48 77 449 8850

  • Dr hab. inż. Dominika Matuszek

    E-mail: d.matuszek@po.opole.pl

    Ul. Stanisława Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

    Pokój: ME-304

    Tel. +48 77 449 8470

Pozostali nauczyciele akademiccy

  • Dr Andrzej Kozdraś

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 204a

    Tel. +48 77 449 8838, 77 449 8837

    E-mail: a.kozdras@po.opole.pl

  • Dr Barbara Klimesz

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 204a

    Tel. +48 77 449 8838, 77 449 8837

    E-mail: a.kozdras@po.opole.pl

  • Dr inż. Aneta Kucińska–Landwójtowicz

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 111 A

    Tel. +48 77 449 8848

    E-mail: a.kucinska@po.opole.pl

  • Dr inż. Katarzyna Marek-Kołodziej

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 101

    Tel. +48 77 449 8850

    E-mail: k.marek-kolodziej@po.opole.pl

  • Dr inż. Alfred Paszek

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 111 B

    Tel. +48 77 449 8849

    E-mail: a.paszek@po.opole.pl

  • Dr inż. Marek Wasilewski

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 111B

    Tel. +48 77 449 8849

    E-mail: m.wasilewski@po.opole.pl

Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi

  • Teresa Borucka

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Piętro: III, pokój: 319

    Tel. +48 77 449 8666

    E-mail: t.borucka@po.opole.pl

  • Witold Pęczak

    Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

    Pokój: 103

    Tel. +48 77 449 8836

    E-mail: w.peczak@po.opole.pl

  • Mgr inż. Tomasz Sałajczyk

    Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

    45-272 Opole

    Piętro: III, pokój: 303

    Tel. +48 77 449 8683

    E-mail: t.salajczyk@po.opole.pl

Przedstawiciele studentów

  • Klaudia Gogolok (przedstawiciel studentów Logistyka)
  • Martin Klama (przedstawiciel studentów Logistyka)
  • Robert Mazurek (przedstawiciel studentów Logistyka)
  • Magdalena Musiał (przedstawiciel studentów TŻiŻCz)
  • Mikołaj Rudecki (przedstawiciel studentów Logistyka)
  • Beata Skowronek (przedstawiciel studentów TŻiŻCz)
  • Aneta Stępień (przedstawiciel studentów Logistyka)
  • Joanna Szymaniec (przedstawiciel studentów ZIP)
  • Anita Twardawska (przedstawiciel studentów TŻiŻCz)

Przedstawiciel wydziałowy studentów do SENATU

Informacja w opracowaniu.

Osoby zaproszone bez prawa głosu

  • Dr inż. Łukasz Biłos (przedstawiciel RZ ZNP)
  • Prof. dr hab. inż. Paweł Frącz (przedstawiciel ZZ PPO)