Cześć Studencie i Absolwencie Politechniki Opolskiej!

baner

Czy wiesz o tym, że już od ponad roku funkcjonuje nowa wersja PORTALU PRACA (tworzonego przez ABK PO), na którym oferty PRACY, STAŻY oraz PRAKTYK umieszczają Pracodawcy, którzy szukają pracowników właśnie wśród Was – Studentów i Absolwentów Politechniki Opolskiej?

Wiesz o tym, że na naszym Portalu zarejestrowanych jest 680 pracodawców? Chyba nieźle, co? 😉 Prawie każdego dnia pojawiają się nowe oferty!

  • Myślisz sobie: „A czym się wyróżnia ta strona od innych?” >>> na naszym Portalu akceptujemy jedynie oferty zgodne z kierunkami kształcenia na PO lub takie, które są naprawdę ciekawe. Chcemy, aby nasi Studenci i Absolwenci jak najszybciej znaleźli jak najlepsza pracę, zgodną z kierunkiem swoich studiów.
  • Myślisz sobie: „Na razie i tak nie szukam.” >>> a co jeśli ktoś Cię uprzedzi? Sprawdzaj, miej rękę na pulsie. Swoją ścieżkę zawodową warto zacząć jak najwcześniej, to pozwoli Ci na szybszy start i zdobycie większego doświadczenia. Prócz ofert pracy często pojawiają się również oferty staży i praktyk. Nie czekaj!
  • Myślisz sobie: „Wiem, wiem, ale i tak jeszcze nie mam odpowiedniego tytułu.” >>> Nie masz nic do stracenia! Nawet jeśli jesteś jeszcze w trakcie studiów, a w ofercie jest zaznaczone wykształcenie wyższe, bardzo często pracodawcy są otwarci na współpracę również ze studentami!

Co teraz? Załóż swoje konto studenckie/absolwenckie, uzupełnij profil (automatycznie wygeneruje się Twoje wirtualne CV), obserwuj oferty, gdy tylko coś wpadnie Ci w oko – aplikuj!

Sprawdź jak proste jest poruszanie się po PORTALU: https://youtu.be/CVOc5XICxXI

Czaisz się na jakąś ofertę, albo myślisz, że niedługo mógłbyś się przyczaić? 😉 Skorzystaj z jazdy próbnej! 😊 Przyjdź na symulację rozmowy kwalifikacyjnej! Możesz też skonsultować swoje CV albo z naszą pomocą stworzyć je zupełnie od podstaw. Jak się umówić? >>> https://abk.po.opole.pl/page.php?mod=viewpage;96

Jeśli jesteś zabiegany i chcesz, żeby dopasowane propozycje trafiały do Ciebie jeszcze szybciej zapraszamy do grup na Facebooku dla Studentów i Absolwentów konkretnego Wydziału, na których publikować będziemy najświeższe oferty pracy, staży i praktyk oraz najistotniejsze aktualności dot. szkoleń, webinarów, wyjazdów studyjnych, targów pracy itp. Tylko najświeższe info, tylko konkrety, tylko oferty dopasowane do Wydziału! Zapisz się do grupy i rozgość się!

WIPiL https://www.facebook.com/groups/571718404238668

Obserwuj nas również na:

Facebooku https://www.facebook.com/akademickie.b.karier

LinkedInie https://www.linkedin.com/company/akademickie-biuro-karier

Instagramie https://www.instagram.com/akademickiebiurokarier_po/