XII Akademickie Targi Pracy on-line

banner 

Zdziwieni, że zapraszamy Was w listopadzie, a nie na wiosnę? Pracodawcy nie chcą czekać, chcą się z Wami spotkać właśnie teraz! Dlatego 17 listopada  #całapolibudanatargach 

Myślicie: Nikt teraz nie szuka pracowników? To nieprawda! -->  Zainteresowanie zatrudnieniem absolwentów i studentów Politechniki Opolskiej jest wciąż duże, o czym świadczy lista firm i podmiotów, które 17 listopada będą z nami.

Myślicie: Sytuacja na rynku pracy jest coraz trudniejsza? To prawda. Tym bardziej trzeba skorzystać z naszego zaproszenia na targi pracy, gdzie pojawią się wartościowi pracodawcy, wyłącznie z branż interesujących Politechnikę Opolską.

I niech Was nie zmyli nazwa – targi pracy on-line oferują więcej niż tylko pracę. Tej poszukiwać będą zwłaszcza absolwenci i studenci ostatnich roczników. A co z młodszymi rocznikami? Też powinny z nami być!

Szukacie stażu, miejsca odbycia obowiązkowych praktyk, a może firmy, z którą napiszecie pracę dyplomową? To wydarzenie jest dla Was.

Nie chcecie jeszcze pracować w pełnym wymiarze, ale boicie się, że przez to Wasze CV jest „biedniutkie”?  Poszukajcie z nami innych form współpracy, np. programów ambasadorskich, zapytajcie na stoiskach co musicie umieć, by kiedyś móc tam pracować.

Więcej informacji:

https://abk.po.opole.pl/page.php?mod=viewpage;228