Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Poland

Szanowni Państwo,

w imieniu Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland, zapraszam Państwa do współpracy i wsparcia naszego nowego projektu w naszym nowym projekcie - Konkursie dla Start-upów z branży spożywczej - Food Innovation Challenge.

Targi WorldFood Poland są największym wydarzeniem dedykowanym branży rolno-spożywczej w Polsce, skupiając w jednym miejscu i czasie ponad 350 wystawców i blisko 7 tysięcy odwiedzających - polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Obserwując kierunek, w którym zmierza branża, nie sposób nie zwrócić uwagi na innowacyjne produkty, pomysły i rozwiązania, które wyznaczają nowe trendy. Takie właśnie projekty chcemy wspierać i promować.

Podczas najbliższej edycji Targów WorldFood Poland po raz pierwszy pojawi się Strefa Innowacji. Została stworzona z myślą o początkujących firmach, które mają nowatorski pomysł na produkt lub usługę, lecz brakuje im dostępu do partnerów z branży, doświadczenia biznesowego czy funduszy.

Co umożliwia Konkurs Food Innovation Challenge?

Bezpośredni kontakt z uczestnikami największej imprezy biznesowej w Polsce dedykowanej branży spożywczej oraz obecnymi na wydarzeniu mediami, prezentacja na scenie głównej, dostąp do ekspertów, potencjalnych inwestorów i mentorów.

Zwycięzca Nagrody głównej otrzyma pakiet świadczeń o wartości 10.000 zł netto, w tym:

  • stoisko promocyjne na targach WorldFood Poland w dn. 21-23 kwietnia 2020 r.;
  • reklamę w katalogu targowym;
  • możliwość prezentacji projektu na scenie głównej;
  • promocję na stronie internetowej targów, w dedykowanej zakładce oraz w mediach społecznościowych;
  • informację o zwycięskiej innowacji w newsletterze podsumowującym konkurs, wysyłanym do tysięcy branżowych przedstawicieli;
  • informację o zwycięskiej innowacji w informacji prasowej wysyłanej do mediów;
  • produktową lub biznesową sesję zdjęciową.

Opis najciekawszych projektów zgłoszonych do konkursu zostanie opublikowany zarówno na naszej stronie, jak i w mediach społecznościowych - na Facebooku, Linkedlnie oraz Instagramie. Dodatkowo, wybrane projekty będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i niekonwencjonalnych rozwiązań, w specjalnie dedykowanej strefie podczas Targow WorldFood Poland 2020.

Zapraszamy do wsparcia i współtworzenia Strefy Innowacji i Konkursu Food Innovation Challenge

Jednym z celów Państwa działalności jest wsparcie studentów oraz absolwentów Państwa uczelni w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce samodzielnie budowanej kariery. Doceniają i promują Państwo aktywne i przedsiębiorcze postawy. Z pewnością na co dzień dostrzegają Państwo pomysłodawców, potrzebujących solidnego startu. Jesteśmy w stanie im to umożliwić! Dlatego zapraszamy Państwa do zastania Partnerem Strefy Innowacji i Konkursu Food Innovation Challenge i komunikowania tej wyjątkowej możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Chętnie przedstawimy potencjalne pole współpracy oraz sposób, w jaki dokładnie możemy wesprzeć działalność aspirujących przedsiębiorców branży spożywczej.

Katarzyna Paczóska

https://www.worldfood.pl/innowacie/

innovation@worldfood.pl

22 395 66 41