III Dni Logistyki

Studenckie Koło Naukowe LogPoint działające na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki skupiające studentów Logistyki w dniach 12-13 grudnia 2018 roku organizuje już trzecią edycję wydarzenia pod nazwą „Dni Logistyki”.


Wydarzenie to jest skierowane dla uczniów szkół średnich oraz studentów, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. „Dni Logistyki” skupiają w jednym miejscu szkoły średnie z województwa opolskiego i śląskiego, studentów, dydaktyków i naukowców akademickich oraz przedstawicieli biznesu w celu krzewienia rozwoju szeroko pojętego łańcucha dostaw w naszym regionie oraz wiedzy wszystkich słuchaczy.

W trakcie trwania wydarzenia, uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów prowadzonych przez studentów, doktora Adama Ingrama – honorowego opiekuna Koła, przedstawicieli firmy LUCA Logistics Solutions oraz licencjonowanego trenera biznesu panią Cecylię Mazur. Ponadto studenci przygotowali szereg gier i warsztatów dla uczniów szkół średnich.

12 grudnia zapraszamy wszystkich chętnych do Auli Błękitnej przy ulicy Mikołajczyka 16 w Opolu od godziny 9:00 do 15:00.

13 grudnia zapraszamy wszystkich chętnych do budynku Lipsk przy ul. Sosnkowskiego 31,  do sali 208 od godziny 9:00 do 15:00.

Studentów w szczególności zapraszamy na wykład i warsztaty z profesjonalnym trenerem biznesu, które odbędą się od godziny 14.00 w czwartek i piątek. Zapisy na profilu facebook’owym SKN LogPoint.