Turniej bowlingowy o Puchar Dziekana WIPiL

Turniej 1

Jedenaście wspaniałych drużyn, świetna zabawa i sportowe emocje – w środę 6 listopada 2019 r. w Kręgielni Szara Willa odbył się turniej bowlingowy o Puchar Dziekana WIPiL zorganizowany przez Katedrę Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

W turnieju brali udział studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, członkowie SKN EXPERT, a także pracownicy Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz Katedry Zarządzania Energetyką wraz z Rektorem prof. Marcinem Lorencem. Podczas zabawy nasi studenci mieli niebywałą okazję do poznania swoich wykładowców z nieco innej strony, ale też do wzajemnej integracji w luźnej atmosferze :)

W rozgrywkach zespołowych na 12 torach dzielnie walczyły drużyny:

Tor 1. KULE

Tor 2. NO BOWLING EXPERTs (drużyna SKN EXPERT)

Tor 3. CIAPSQUAD

Tor 4. GANG SŁODZIAKÓW

Tor 5. VIPILE (pracownicy)

Tor 6. DEBEŚCIAKI (pracownicy)

Tor 7. DRZWICZKI OD MOTORYNKI

Tor 8. SZALONE RAKIETKI

Tor 9. MAJOR TEAM

Tor 10. WŚCIEKŁE WENSZE

Tor 11 i 12. DAJ PAN 3

Drużynowy turniej wygrały KULE! Puchary Dziekana trafiły do zwycięzców rozgrywki indywidualnej, w której I miejsce zdobył Szymon z drużyny NO BOWLING EXPERTs, II miejsce na podium zajęła Marta z drużyny DAJ PAN 3, a III miejsce Dominik z GANGU SŁODZIAKÓW. Zarówno indywidualni, jak i drużynowi zwycięzcy otrzymali w nagrodę koszulki z logo Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim obecnym dziękujemy za udział w turnieju i wspólną zabawę!

Turniej 8 5

Turniej 7

Turniej 6

Turniej 3

Turniej 2

Turniej 4