Zarządzanie projektami w organizacjach

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie projektami w organizacjach. Rekrutacja na jedyne w Opolu studia podyplomowe z zarządzania projektami wraz z przygotowaniem do egzaminu certyfikacyjnego IPMA D lub PRINCE2.

Rekrutacja na studia podyplomowe Zarządzanie projektami w organizacjach jest prowadzona w trybie ciągłym.

 

Celem studiów podyplomowych jest przekazanie wiedzy w zakresie zarządzania projektami, ułatwiającej prowadzenie skutecznych działań menedżerskich. Nabyta wiedza zostanie rozszerzona o umiejętność posługiwania się wybranymi narzędziami informatycznymi na zaawansowanym poziomie (Microsoft Project Professional 2016 oraz P2ware Project Manager 7 Personal z dodatkiem PRINCE2). Wybrane zajęcia praktyczne będą realizowane w formie interaktywnych zespołowych gier symulacyjnych.

Studia adresowane są do absolwentów studiów wyższych I-go i II-go stopnia różnych kierunków i stanowią komplementarne uzupełnienie specjalistycznego wykształcenia o wiedzę z obszaru zarządzania projektami. Program studiów pozwala kierować przygotowaną ofertę do osób, które zamierzają pełnić funkcje kierowników projektów (programów) oraz członków zespołów projektowych realizowanych w różnych organizacjach.

Studia przygotowują do ubiegania się o certyfikat Certified Project Management Associate na poziomie D afiliowany przez International Project Management Association (IPMA) lub, w zależności od wyboru grupy słuchaczy, PRINCE2 Foundation wydawany przez AXELOS.

Studia kończą się warsztatami przygotowującymi do egzaminu wraz z wewnętrznym (próbnym) egzaminem pre-certyfikacyjnym oraz obroną pracy końcowej realizowanej zespołowo w formie projektu pod opieką promotora. Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Relację z zakończenia pierwszej edycji można znaleźć TUTAJ

Więcej informacji na stronie: http://wipil.po.opole.pl/zpwu-podyplomowe/informacje-i-rekrutacja

Nie zwlekaj, być może czekamy właśnie na Ciebie :)