Za nami pierwsza edycja studiów podyplomowych Zarządzanie projektami w organizacjach

W dniu 23 czerwca br. obronami prac końcowych zamknęliśmy dwusemestralny cykl kształcenia na studiach podyplomowych Zarządzanie projektami w organizacjach prowadzonych przez Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej.

Nasi słuchacze, oprócz bardzo dobrych ocen na świadectwach ukończenia studiów, uzyskali certyfikaty ukończenia akredytowanego szkolenia PRINCE2® Foundation i symulacji biznesowej, które zrealizowane zostały we współpracy z firmą INPROGRESS – liderem na rynku w zakresie organizacji szkoleń z zarządzania projektami.

Wszyscy uczestnicy, którzy podeszli do egzaminu certyfikacyjnego PRINCE2® Foundation zdali go rewelacyjnie (najniższy wynik w grupie to 86%, czyli dobry plus). Podczas przygotowań do egzaminów nie zabrakło emocji, ale też i dobrej zabawy. A po wspólnie zrealizowanym "projekcie" przyszła pora, aby zespołowo świętować sukces. I świętowaliśmy, jak na prawdziwych menedżerów projektów przystało…, z nieśmiałą nadzieją na kolejne tak udane edycje studiów.

Jeśli dbasz o własny rozwój zawodowy, jeśli jesteś zainteresowany nabyciem wiedzy, umiejętności i kompetencji ułatwiających prowadzenie skutecznych działań menedżerskich podczas realizacji projektów, jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu w roku akademickim 2018/2019 – ZAPRASZAMY! Rekrutacja trwa! Więcej informacji na stronie: http://wipil.po.opole.pl/zpwu-podyplomowe/informacje-i-rekrutacja

Na dotychczasowych kartach naszego projektowego dziennika doświadczeń zapisaliśmy m.in. takie opinie:

Uwzględniając nabyte doświadczenie w zarządzaniu projektem badawczym, informuję, że studia podyplomowe Zarządzanie projektami w organizacjach zrealizowane na PO, pozwoliły spojrzeć szerzej na przyszłą współpracę przy realizacji projektów badawczo-rozwojowych w aspekcie dotyczącym budżetowania, wsparcia kadry naukowej, tworzenia ścieżki krytycznej.

Było sympatycznie, ciekawie i profesjonalnie.

Współpraca z tyloma kierownikami projektów to czysta przyjemność i niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń.

Serdecznie dziękujemy!