Katedra Matematyki i Zastosowań Informatyki

Department of Mathematics and IT Applications

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31
45-272 Opole
tel. +48 77 449 8721
fax: +48 77 449 9920
e-mail: wikm@po.opole.pl

Katedra prowadzi badania w dziedzinach:

  • Modelowanie komputerowe w zagadnieniach ochrony środowiska.
  • Modelowanie odwrotnych zagadnień przepływu ciepła.
  • Zastosowanie matematyki finansowej w prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorstwa.
  • Zastosowanie metod statystycznych w zarządzaniu.

Pracownicy

Dr Anida Stanik-Besler

Stanowisko: adiunkt

Kierownik katedry

Prodziekan ds. dydaktyki

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: III, Pokój: 319

Tel. +48 77 449 8722

E-mail: a.stanik-besler@po.opole.pl

Prof. dr hab. Oleksandr Hachkevych

Stanowisko: profesor zwyczajny

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: IV, Pokój: 402

Tel. +48 77 449 8724

E-mail: o.hachkevych@po.opole.pl

Prof. dr hab. Heorhiy Shynkarenko

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: IV, Pokój: 402

Tel. +48 77 449 8729

E-mail: h.shynkarenko@po.opole.pl

www: http://h.shynkarenko.po.opole.pl

Dr hab. Zofia Kostrzycka, Prof. PO

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 201

Tel. +48 77 449 8728

E-mail: z.kostrzycka@po.opole.pl

www: http://z.kostrzycka.po.opole.pl/

Dr Volodymyr Flyud, Prof. PO

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: IV, Pokój: 402

Tel. +48 77 449 8729

E-mail: v.flyud@po.opole.pl

www: http://v.flyud.po.opole.pl

Dr Bohdan Bozhenko

Stanowisko: adiunkt

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 203

Tel. +48 77 449 8727

E-mail: b.bozhenko@po.opole.pl

Dr Anna Chwastyk

Stanowisko: adiunkt

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 207

Tel. +48 77 449 8723

E-mail: a.chwastyk@po.opole.pl

Dr Marek Kostrzewa

Stanowisko: adiunkt

Ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

Pokój: 204b

Tel. +48 77 449 8838

E-mail: m.kostrzewa@po.opole.pl

Dr Andrzej Kotlorz

Stanowisko: adiunkt

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: IV, Pokój: 403

Tel. +48 77 449 8723

E-mail: a.kotlorz@po.opole.pl

www: http://a.kotlorz.po.opole.pl/

Dr Anna Koziarska

Stanowisko: adiunkt

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 204

Tel. +48 77 449 8725

E-mail: a.koziarska@po.opole.pl

Dr Mariusz Kubus

Stanowisko: adiunkt

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 207

Tel. +48 77 449 8723

E-mail: m.kubus@po.opole.pl

Dr inż. Dariusz Pączko

Stanowisko: adiunkt

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: IV, Pokój: 403

Tel. +48 77 449 8726

E-mail: d.paczko@po.opole.pl

Dr Małgorzata Wiatr

Stanowisko: adiunkt

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: IV, Pokój: 403

Tel. +48 77 449 8726

E-mail: m.wiatr@po.opole.pl

Dr Andrzej Metelski

Stanowisko: starszy wykładowca

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 207

Tel. +48 77 449 8723

E-mail: a.metelski@po.opole.pl

Dr Zyta Szylicka

Stanowisko: starszy wykładowca

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 204

Tel. +48 77 449 8725

E-mail: z.szylicka@po.opole.pl

Dr inż. Hanna Ścięgosz

Stanowisko: starszy wykładowca

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 203

Tel. +48 77 449 8735

E-mail: h.sciegosz@po.opole.pl

www: http://h.sciegosz.po.opole.pl

Dr Katarzyna Wojteczek-Laszczak

Stanowisko: starszy wykładowca

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 204

Tel. +48 77 449 8725

E-mail: k.wojteczek-laszczak@po.opole.pl

www: http://k.wojteczek.po.opole.pl

Maria Ginter

Stanowisko: specjalista ds. technicznych

Ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

Piętro: II, Pokój: 202

Tel. +48 77 449 8721

E-mail: m.ginter@po.opole.pl