Katedra Matematyki i Zastosowań Informatyki

Department of Mathematics and IT Applications

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31
45-272 Opole
tel. +48 77 449 8721
fax: +48 77 449 9920
e-mail: wikm@po.opole.pl

Katedra prowadzi badania w dziedzinach:

  • Modelowanie komputerowe w zagadnieniach ochrony środowiska.
  • Modelowanie odwrotnych zagadnień przepływu ciepła.
  • Zastosowanie matematyki finansowej w prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorstwa.
  • Zastosowanie metod statystycznych w zarządzaniu.

Pracownicy

Dr Anida Stanik-Besler

Adiunkt

Kierownik katedry

Prodziekan ds. dydaktyki

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: III, pokój: 319

tel. +48 77 449 8722

e-mail: a.stanik-besler@po.opole.pl

Prof. dr hab. Oleksandr Hachkevych

Profesor zwyczajny

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: IV, pokój: 402

tel. +48 77 449 8724

e-mail: o.hachkevych@po.opole.pl

Prof. dr hab. Heorhiy Shynkarenko

Profesor nadzwyczajny

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: IV, pokój: 402

tel. +48 77 449 8729

e-mail: h.shynkarenko@po.opole.pl

www: http://h.shynkarenko.po.opole.pl

Dr hab. Zofia Kostrzycka, prof. PO

Profesor nadzwyczajny

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 201

tel. +48 77 449 8728

e-mail: z.kostrzycka@po.opole.pl

www: http://z.kostrzycka.po.opole.pl/

Dr Volodymyr Flyud, prof. PO

Profesor nadzwyczajny

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: IV, pokój: 402

tel. +48 77 449 8729

e-mail: v.flyud@po.opole.pl

www: http://v.flyud.po.opole.pl

Dr Bohdan Bozhenko

Adiunkt

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 203

tel. +48 77 449 8727

e-mail: b.bozhenko@po.opole.pl

Dr Anna Chwastyk

Adiunkt

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 207

tel. +48 77 449 8723

e-mail: a.chwastyk@po.opole.pl

Dr Marek Kostrzewa

Adiunkt

ul. Ozimska 75, 45-370 Opole

pokój: 204b

tel. +48 77 449 8838

e-mail: m.kostrzewa@po.opole.pl

Dr Andrzej Kotlorz

Adiunkt

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: IV, pokój: 403

tel. +48 77 449 8723

e-mail: a.kotlorz@po.opole.pl

www: http://a.kotlorz.po.opole.pl/

Dr Anna Koziarska

Adiunkt

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 204

tel. +48 77 449 8725

e-mail: a.koziarska@po.opole.pl

Dr Mariusz Kubus

Adiunkt

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 207

tel. +48 77 449 8723

e-mail: m.kubus@po.opole.pl

Dr inż. Dariusz Pączko

Adiunkt

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: IV, pokój: 403

tel. +48 77 449 8726

e-mail: d.paczko@po.opole.pl

Dr Małgorzata Wiatr

Adiunkt

 

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: IV, pokój: 403

tel. +48 77 449 8726

e-mail: m.wiatr@po.opole.pl

Dr Andrzej Metelski

Starszy wykładowca

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 207

tel. +48 77 449 8723

e-mail: a.metelski@po.opole.pl

Dr Zyta Szylicka

Starszy wykładowca

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 204

tel. +48 77 449 8725

e-mail: z.szylicka@po.opole.pl

Dr inż. Hanna Ścięgosz

Starszy wykładowca

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 203

tel. +48 77 449 8735

e-mail: h.sciegosz@po.opole.pl

www: http://h.sciegosz.po.opole.pl

Dr Katarzyna Wojteczek-Laszczak

Starszy wykładowca

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 204

tel. +48 77 449 8725

e-mail: k.wojteczek-laszczak@po.opole.pl

www: http://k.wojteczek.po.opole.pl

Maria Ginter

Pracownik inżynieryjno-techniczny

ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 31

45-272 Opole

piętro: II, pokój: 202

tel. +48 77 449 8721

e-mail: m.ginter@po.opole.pl