Olimpijka myśli o Politechnice Opolskiej

1 lutego 2017 r. mgr inż. Dariusz Masłowski oraz mgr inż. Małgorzata Dendera – Gruszka z Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki wybrali się do Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu z gratulacjami dla Klaudii Gogolok, za wybitne osiągnięcia z zakresu wiedzy o logistyce.

Klaudia Gogolok jest uczennicą 4 klasy technikum oraz tegoroczną maturzystką. W 2016 roku została wyróżniona Tygrysem Logistyki. Jest wielokrotną laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, brała udział we wszystkich konkursach dotyczących wiedzy o Logistyce, a przede wszystkim w tym roku zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

W związku z wieloma osiągnięciami Władze Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki przygotowały specjalny list gratulacyjny wraz z zaproszeniem do kontynuowania nauki na Politechnice Opolskiej. Ponadto Sekcja Promocji i Kultury reprezentowana przez mgr Kamila Kalinowskiego przygotował wiele niespodzianek dla Klaudii oraz całej klasy.

Gratulujemy sukcesów!

Mamy nadzieje ze już niebawem Klaudia dołączy do grona logistyków Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej.