Prezentacja systemów firma LUCA Logistic Solution Sp. z o.o. na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki

W dniu 14.01.2017 r. studenci studiów niestacjonarnych Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi systemami wspomagającymi komisjonowanie w magazynach. Wykład wraz z prezentacją systemów przedstawił prezes firmy LUCA Logistic Solution Sp. z o.o. Pan Bogusław Gnat.

W trakcie prezentacji studenci mogli zobaczyć i dotknąć urządzeń jak również obejrzeć filmy zarejestrowane w magazynach wykorzystujących systemy działające w oparciu o prezentowane urządzenia. Pan Prezes przedstawił systemy: Pick-by-Light, Pick-by-Scan, Pick-by-Voice  oraz autorskie systemy firmy Luca Logistic Solution Sp. z o.o. Pick-by-Point®, Pick-by-ePaper®, Pick-by-Frame®, Pick-by-Radar®, Pick-by-Vision. Największym zainteresowaniem cieszyły się okulary Hololens umożliwiające widzenie z rozszerzoną rzeczywistością. Osoby uczestniczące w wykładzie mogły założyć okulary Hololens i poznać ich funkcjonowanie oraz zastosowanie w procesach logistycznych (np. Pick-by-Vision). Warto zaznaczyć, iż wymienione okulary są obecnie dostępne jedynie dla partnerów firmy Microsoft. Po ponad dziewiędziesiącio minutowej prezentacji był czas również na dyskusję i rozmowę z prelegentem.

Systemy firmy Luca Logistic Solution Sp. z o.o. są wykorzystywane między innymi w fabryce Volkswagena w Poznaniu, Skody w Czechach, Porsche na Słowacji, Seata w Hiszpanii i innych.

Galeria zdjęć