Konkurs na najlepszy projekt innowacyjny

Firma AC S.A., producent innowacyjnej elektroniki samochodowej i lider systemów autogaz marki STAG, zaprasza wszystkich pasjonatów nowych technologii w motoryzacji do wzięcia udziału w konkursie „Od pomysłu do realizacji”. Przedstaw swój nowatorski projekt urządzenia i wyjedź do jednej z fabryk firmy NXP – wiodącego producenta elementów półprzewodnikowych.

Do udziału w konkursie organizator zachęca osoby kreatywne, dla których szeroko pojęta innowacyjność jest impulsem do działania: studentów i absolwentów, osoby fizyczne lub zespoły czy osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd do jednej z fabryk firmy NXP na terenie Europy. Firma posiada swoje oddziały w wielu krajach europejskich m.in. w Austrii, Belgii, Szwecji, Hiszpanii czy Holandii. Autorzy projektów, którzy uplasują się na drugim lub trzecim miejscu, otrzymają płatny staż w siedzibie AC S.A. w dziale R&D. Laureaci konkursu mogą również liczyć na wsparcie organizatora przy komercjalizacji swojego projektu.

Szczegóły na stronie: http://www.ac.com.pl/pl-kariera-od-pomyslu-do-realizacji