Siostry wydziałowe na kalendarz!

Choć rok 2017 dopiero za dwa dni, to kalendarz na niego przeszedł już do historii. Na corocznym spotkaniu świątecznym pracowników Politechniki Opolskiej rozdano ostatnie kilkaset egzemplarzy tego wyjątkowego wydawnictwa.

 

Każdy z obdarowanych mógł poprosić o autograf z dedykacją Andżelinę Hupkę, której wizerunek wykorzystaliśmy do projektu graficznego kalendarza. Nazwisko modelki nie jest anonimowe, gdyż jest ona tegoroczną finalistka konkursu Miss Opolszczyzny i przy okazji okrzyknięto ją "Najsympatyczniejszą Miss" . Oba te wyróżnienia nie dziwią pracowników Sekcji Promocji i Kultury, którzy już dawno dostrzegli talent i wdzięk nie tylko Andżeliny, ale również jej siostry Nikoli (modelkę z zeszłorocznego kalendarza).

Obie Panie studiują na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki, a promocję mają we krwi. Często można je dostrzec w składzie pocztu sztandarowego, na stoiskach Politechniki Opolskiej podczas targów edukacji  i na różnego rodzaju wydawnictwach czy reklamach uczelni. Wszystkich zainteresowanych pozowaniem do kolejnych kalendarzy uspakajamy… Andżelina i Nikola nie mają już więcej rodzeństwa. Następny/na możesz być TY!